projektpraca.eu

Specjalista ds. ofertowania i wycen

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SPUREK Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 września 2024
  • Ważna do: 01 października 2024
257
2024-09-17 2024-10-01

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji projektowej / technicznej pod kątem wyceny oraz kompletności,

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót, analiza ilościowa poszczególnych pozycji przedmiarowych,

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców / poddostawców ,

  • analiza i porównywanie ofert przedstawionych przez podwykonawców / poddostawców,

  • przygotowywanie wycen,

  • współpraca z pozostałymi działami celem efektywnego przygotowania wycen,

  • wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach przez nas realizowanych,

  • pracę w zgranym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego co robią.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budownictwo lub architektura,

  • min. 3 letnie doświadczenie w budownictwie, w tym min. roczne w ofertowaniu,

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność przygotowywania przedmiarów,

  • praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad,

  • duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań.

Kontakt z pracodawcą

609200001

Adres e-mail

biuro@spurek.pl