projektpraca.eu

Specjalista ds. ochrony środowiska

AGRO TRADE GRZEGORZ BUJAK
  • Dodano: 15 kwietnia 2019
  • Ważna do: 15 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Główny zakres prac:

- sporządzanie oceny oddziaływania na środowisko

- udział w procedurach administracyjnych związanych z ochroną środowiska ( m.in. uzyskiwanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach)

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne

- doświadczenie zawodowe minimum. 1 rok pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze ochrony środowiska w zakresie sporządzania oceny oddziaływania na środowisko oraz w całym procesie uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach ? warunek konieczny

- znajomość przepisów: ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko

- znajomość oprogramowania Auto Cad oraz pakietu office.

- czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : office@a-trade.pl .  W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na jakie Państwo aplikują.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agro Trade Grzegorz Bujak. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.?