projektpraca.eu

Specjalista ds. ochrony środowiska

PCWO
  • Dodano: 03 lipca 2018
  • Ważna do: 13 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w branży PV. W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska Zakres obowiązków: - sporządzanie dokumentacji związanej z procesem uzyskiwania decyzji środowiskowej - analiza terenów objętych formami ochrony przyrody - analiza zamierzeń inwestycyjnych pod kątem ochrony środowiska - pomoc przy sporządzaniu raportów oddziaływania na środowisko

Wymagania

- wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, bądź pokrewne - znajomość obowiązujących zagadnień i przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska - znajomość oprogramowania GIS będzie dodatkowym atutem - umiejętność planowania zadań i organizacja pracy Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - duża swobodę działania, - miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź przesłanie CV na adres mailowy. W tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.