projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi klienta

Prima Tel
  • Dodano: 12 października 2020
  • Ważna do: 26 października 2020

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze od godziny 8.00 w samym centrum Ostrowca!

Nie prowadzimy żadnej sprzedaży !

Jeśli jesteś osobą, która:

-szuka stałej, ciekawej pracy w komfortowym biurze

-łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś komunikatywny/na

-potrafisz słuchać i znaleźć zawsze jakieś wyjście z sytuacji

-chce pracować w zgranym zespole, w miłej atmosferze

-masz dobrą dykcję,

-chce dobrze zarabiać bez pracy fizycznej

to nie czekaj, aplikuj do nas!

Wymagania

Gwarantujemy Ci:

-ŻELAZNĄ STAWKĘ niezależną od wyników - 12,72 zł netto

-zarobki od 2200 miesięcznie netto

-projekt w dziale jakościowym ? bez sprzedaży czy pozyskiwania klientów

-pracę polegającą na kontaktowaniu się z klientami w celu zaproszenia na spotkanie

-krótkie i rzetelne szkolenie w pełni umożliwiające podjęcie zatrudnienia

-możliwość realnego awansu w strukturach firmy (również do innych działów)

-atrakcyjny realny system premiowy

-pensję wypłacaną zawsze na czas

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie