Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim i angielskim

Eska Windows Manufactory
  • Dodano: 20 września 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

1. współpraca z klientami zagranicznymi

2. opracowywanie projektów zlecanych dla firmy

3. inicjowanie i kształtowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

1.Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego w mowie i piśmie

2.Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

3.Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych w stopni bardzo dobrym

4. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych

5. Umiejętności technicznego myślenia

W ramach współpracy z  nami oferujemy

1. Prace w międzynarodowym zespole

2. Możliwość awansu w ramach struktury firmy

3. Stałą pracę z umową na pełny etat

4. Profesjonalne szkolenie wstępne w pełni przygotowujące  do obowiązków

5. Wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy

6. Pracę w nowoczesnym biurze

7. Atrakcyjne wynagrodzenie

8. Dodatkowe premie

9. Imprezy integracyjne

10.Szeroki zakres szkoleń w tym zagranicznych