Specjalista ds. obsługi klienta z angielskim oraz niemieckim

ENGINEERINGjobs
  • Dodano: 03 lipca 2020
  • Ważna do: 03 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży inżynieryjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim i niemieckim

miejsce pracy: Kielce

To odpowiednie stanowisko dla Ciebie, jeżeli:

- potrafisz posługiwać się językiem niemieckim i angielskim na poziomie komunikatywnym,

- potrafisz utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe z klientami,

- potrafisz pozyskiwać nowych klientów ( zagranicznych),

Na tym stanowisku czekają na Ciebie takie zadania jak:

- obsługa klienta,

- tworzenie ofert handlowych w języku obcym,

- współpraca z firmami transportowymi,

- tworzenie kar klientów,

- wprowadzanie zamówień do systemu,

- zarządzanie łańcuchem dostaw,

- współpraca z działem produkcji oraz marketingu,

- sprawdzanie dostępności produktów,

- współpraca z agencjami celnymi.

Na tym stanowisku możemy zaoferować:

- możliwość podnoszenia swoich kompetencji,

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

- zagraniczne podróże służbowe,

- po okresie próbnym umowę o pracę,

- wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia zawodowego.