projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi firm

Biomedic INFO Sp. zo.o.
  • Dodano: 09 kwietnia 2021
  • Ważna do: 22 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby otwartej na zdobywanie nowych kompetencji i zdecydowanych na intensywną pracę z klientem biznesowym.

Naszym Specjalistą powierzamy zadania związane z budowaniem pozycji naszej firmy jako najlepszego Partnera w dostarczaniu rozwiązań do zarządzania firmą.

Praca polega na:

  • Skutecznej sprzedaż oprogramowania Sage - Symfonia
  • Podnoszeniu własnych kompetencji branżowych
  • Zwiększaniu sieci kontaktów biznesowych

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja
  • wczasy pod gruszą
  • dopłatę do okularów
  • szkolenia i wsparcie w międzynarodowej korporacji ? SAGE

Wymagania

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży dowolnych usług dla biznesu
  • samodzielność i sieć kontaktów
  • ukończone studia finanse/bankowość
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym