projektpraca.eu

Specjalista ds. Migracji Danych Hostingowych

UTI.PL
  • Dodano: 15 października 2021
  • Ważna do: 29 października 2021

Opis stanowiska pracy

Pracując w UTI.PL dołączysz do zespołu ekspertów z szeroką wiedzą technologiczną.

Cały czas pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają naszemu gronu ponad 20 tys. Klientów budować swoją markę w internecie.

Dołączając do nas będziesz miał możliwość rozwoju w obszarze IT oraz poznasz rozwijający się rynek e-commerce.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Znajomość HTML i CSS
  • Podstawowa znajomość PHP w wersjach 5.3 ? 7.4
  • Znajomość baz danych MySQL
  • Umiejętność korzystania z klienta FTP

Doceniamy również:

  • Znajomość systemów WordPress, Joomla, Prestashop
  • Znajomość jednego z popularnych z Framework PHP

  • Jesteś osobą zorganizowaną i samodzielną
  • Potrafisz zarządzać swoim czasem
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • Cechuje Cię wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Stawiasz na swój rozwój i chęć poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • Elastyczny czas i miejsce pracy, dostosowane do Ciebie
  • Możliwość awansu
  • Oprócz wynagrodzenia, rozwinięty system benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w miłym i profesjonalnym gronie współpracowników

Wyślij aplikację już dziś na adres mailowy: rekrutacja@uti.com.pl

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."