projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

Konsorcjum Naukowo- Edukacyjne
  • Dodano: 15 czerwca 2022
  • Ważna do: 29 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne szuka osób chętnych do pracy na stanowisku Specjalista ds. marketingu;

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie Social Mediami (Facebook, Instagram ,Linkedin)
  • Zarządzanie kanałem YouTube
  • Współtworzenie scenariuszy filmów promocyjnych
  • Współtworzenie strategii marketingowej we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • Tworzenie kampanii e-marketingowych
  • Tworzenie kampanii promocyjnych i wizerunkowych
  • Tworzenie raportów z działań oraz analiza wyników
  • Przygotowanie i udział w targach branżowych,
  • Współtworzenie konferencji, eventów i szkoleń związanych z kreowaniem wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy;

  • Wykształcenie wyższe (marketing, reklama, zarządzanie lub doświadczenie w marketingu i sprzedaży),
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • Minimum. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu,,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,,
  • Wiedza i doświadczenie marketingowe,,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i nastawienie na realizację celów sprzedażowych firmy,
  • Determinacja w dążeniu do celu i realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultury osobista,
  • Prawo jazdy kat B(warunek konieczny),

Oferujemy;

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwości zawodowego rozwoju
  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych

Swoje CV wyślij na adres e-mail  kadry@konsorcjum.edu.pl