projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

Polonica D. Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 16 kwietnia 2021
  • Ważna do: 30 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o. o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

Specjalistę ds. marketingu

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Przygotowanie strategii działań komunikacyjnych oraz prowadzenie kanałów w social mediach dla firmy Polonica D. Com Sp. z o. o. S.K.A.

  • Planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych firmy

  • Realizację strategii marketingowej firmy oraz współudział w kreowaniu jej wizerunku

  • Tworzenie angażującego contentu marketingowego i spójnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

  • Tworzenie materiałów wizerunkowych i promocyjnych

  • Efektywną współpracę z działami wspierającymi

  • Analizę nowych rozwiązań na rynku i działań konkurencji

  • Koordynację powierzonych zadań marketingowych zorientowanych na rozwój marki firmy Polonica D. Com Sp. z o. o. S.K.A.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online z naciskiem na social media

  • Znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Wielozadaniowość, elastyczność, umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

  • Samodzielność w realizacji projektów

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Twórczość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Pozytywne myślenie oraz inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Szkolenia

  • Długoterminowe i interesujące projekty