projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

Kompleks Świętokrzyska Polana
  • Dodano: 09 lipca 2020
  • Ważna do: 09 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy człowieka, do którego należeć będzie:

-współtworzenie strategii marketingowej
-planowanie strategii i współorganizacja eventów
-tworzenie, aktualizowanie i umieszczanie na portalach ofert firmy
-realizacja działań marketingowych promujących różnego typu wydarzenia (m.in. -prowadzenie oficjalnego profilu na FB i Instagramie, współpraca z mediami i instytucjami);
-przeprowadzanie badań satysfakcji klientów
-tworzenie podstawowych grafik, mile widziana znajomość Canva
-pisanie tekstów reklamowych
-tworzenie nowych rozwiązań promocyjnych wspierających sprzedaż
-współpraca z podwykonawcami, agencjami zewnętrznymi, drukarniami, grafikami -nawiązywanie kontaktów na potrzeby marketngu firmy
-wsparcie działań zespołu.

Oferujemy ? co zyskasz zostając naszym pracownikiem?

-stabilną pracę w nowoczesnej firmie
-umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego
-godziny pracy do uzgodnienia
-ambitne wyzwania
-narzędzia niezbędne do wykonywania prac

Dodatkowe atuty ? co będzie mile widziane, ale nie jest konieczne?

-doświadczenie w marketingu
-znajomość narzędzi marketingowych, w tym internetowych
-prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oczekiwania ? jakie cechy powinieneś posiadać?

-dyspozycyjności
-wykształcenie min. średnie
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-poczucie estetyki, kreatywność i dyspozycyjność
-chęci do nauki, rozwoju i współpracy z zespołem
-samodzielność w realizacji powierzonych zadań, inicjatywa i dobra organizacja pracy
-umiejętność obsługi pakietu MS Office