projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu internetowego

Master Project
  • Dodano: 19 listopada 2019
  • Ważna do: 19 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Czujesz się w internecie jak ryba w wodzie?!
Potrafisz pisać chwytliwe teksty i robisz ładną grafikę?!
Zjadłeś zęby na e-mail marketingu i Facebook Ads?!
Jeśli tak, witaj w zespole!!!

Jesteśmy nowoczesną agencją interaktywną.
Z powodzeniem obsługujemy zarówno małe jak i duże, liczące się na rynku firmy.

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu internetowego.
Kogoś, kto ogarnia nie tylko w teorii, ale jest znakomitym, doświadczonym praktykiem!

Wymagania

KANDYDAT IDEALNY:
człowiek
- pełen dobrych marketingowo pomysłów
- doskonale orientujący się w temacie e-mail marketingu i Facebook Ads
- znakomity copywritter
- dobry grafik (mile widziana obsługa Adobe Photoshop / Corel Draw)
- potrafiący pracować samodzielnie i w zespole
- potrafiący pracować pod presją czasu

CO BĘDZIESZ DLA NAS ROBIŁ:
- planował działania marketingowe w sieci
- tworzył i redagował treści związane z działalnością i reklamą firmy
- zarządzał stronami produktowymi