projektpraca.eu

Specjalista ds. Kampanii Marketingowych

FFM
  • Dodano: 13 maja 2022
  • Ważna do: 27 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Praca dla osób z niepełnosprawnością w formie pracy zdalnej:

Opis:

  • Praca w międzynarodowej firmie z branży maszyn przemysłowych
  • Przygotowywanie i uruchamianie kampanii marketingowych oraz mailowych
  • Segmentacja bazy danych
  • Prowadzenie i opracowywanie raportów z kampanii
  • Codzienna komunikacja w zespole międzynarodowym w języku angielskim
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy

Wymagane:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Status osoby bezrobotnej
  • Bardzo dobra znajomość Excela (mile widziana znajomość makr i VBA)
  • Znajomość języka angielskiego - swoboda w komunikowaniu się
  • Umiejętność wywoływania baz danych
  • Mile widziane doświadczenie informatyczne
  • Doświadczenie w marketingu automatycznym
  • Mile widziana znajomość  narzędzi do automatyzacji marketingu
  • Rozumienie zagadnień marketingowych i sprzedażowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon
  • Praca w systemie pracy zdalnej
  • Oferta dotyczy pracy na stałe

Kontakt:

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

534 036 447

739 976 571

CV prosimy kierować na adres mail: kielce@ffm.pl. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

*Oferta w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON.