projektpraca.eu

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

KIDT BIG S.A.
  • Dodano: 04 lipca 2019
  • Ważna do: 04 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie spraw kadrowych

- naliczanie wynagrodzeń

- prace pomocnicze w księgowości

Praca w Kielcach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (CV i list motywacyjny) z podaniem nazwy stanowiska w tytule, a także zapoznanie się z powyższą klauzulą informacyjną, a także zamieszczenie w swojej ofercie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz dołączenie do dokumentów aplikacyjnych oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych.
1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora - Krajową Informację Długów Telekomunikacyjnych Biuro Informacji Gospodarczej Biuro S.A. z siedzibą w Kielcach (ul. Poleska 44, 25-32) podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych, niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w tym art. 221§ Kodeksu pracy, zawartych w moim CV oraz liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na stanowisko specjalista ds. kadrowo-księgowych. Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Wymagania

-znajomość spraw kadrowo-płacowych

- mile widziana znajomość programów: Płatnik, Gratyfikant