projektpraca.eu

Specjalista ds. Kadr Płac

OPES POLSKA Sp. z.o.o. Sp.K.
  • Dodano: 22 maja 2019
  • Ważna do: 07 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    - naliczanie wynagrodzeń,

   -  dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PFRON, GUS,

   -  obsługa kadrowa pracowników,

   - rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia),

   -  aktualizacja  regulaminów wynagrodzeń i pracy,

   -  sporządzanie dokumentów o dochodach  rocznych, kart wynagrodzeń , deklaracji PIT,

Praca w pełnym etacie , Praca w Kielcach.

Oferujemy:

  - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  - pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.

kontakt pod numer tel: 574 000 983, adres e-mail sekretariat@opespolska.biz.pl

Wymagania

Wymagania: Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy. Znajomość programu Płatnik. Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność, komunikatywność.  Dobra organizacja czasu pracy. Umiejętność pracy w zespole.  Mile widziana znajomość programu  Optima Kadry i Płace.