projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Prestige Financial Pro Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 maja 2022
  • Ważna do: 31 maja 2022

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników (w tym umów o pracę, aneksów, umów cywilnoprawnych oraz dokumentów związanych z zakończeniem stosunku pracy)
  • naliczanie wynagrodzeń
  • wyliczanie zasiłków ZUS
  • sporządzanie deklaracji, korekt oraz rozliczeń do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych związanych z rozliczaniem wynagrodzeń

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia

Wymagania

  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień z zakresu kadr i płac
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • otwartość, skrupulatność oraz branie odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • znajomość obsługi programu Płatnik oraz MS EXCEL
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad legalizacji zatrudnienia obcokrajowców