projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

BIURO RACHUNKOWE PERSALDO SP. ZO.O.
  • Dodano: 08 października 2021
  • Ważna do: 22 października 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac, deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

  • prowadzenie wszelkiej dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • nadzór nad ważnością badań lekarskich oraz szkoleniami BHP pracowników,

  • wystawianie dokumentacji i zaświadczeń dla pracowników,

  • korespondencja z organami administracji państwowej w sprawach pracowniczych,

  • ewidencja absencji pracowników ( urlopów, zwolnień lekarskich)

  • kompletowanie oraz wypełnianie wszelkiej dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia cudzoziemców ? prowadzenie procesów legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców w Polsce,

  • sporządzanie rocznych deklaracji PIT-11, IFT1-R, PIT-8AR, PIT-4R

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów prawa pracy, naliczeń wynagrodzeń ( z tytułu mowy o pracę oraz umowy cywilno-prawnej), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, zagadnień kadrowych oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,

  • znajomość przepisów dotyczących legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • mile widziana znajomość obsługi programu Optima.