projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Bio-Med Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 września 2021
  • Ważna do: 30 września 2021

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:

Kadry i Płace:

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy

- sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych

- administracja kadrowa (prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji personalnej pracowników, sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy)

- sporządzanie deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego oraz deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS

- przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

- sporządzanie sprawozdań GUS

- sporządzanie raportów i analiz z zakresu płac na bieżące potrzeby spółki

HR

- zamieszczanie ofert pracy

- rekrutacja Pracowników

- tworzenie raportów z procesu rekrutacyjnego

Księgowość

- obsługa windykacyjna

- rozliczenia delegacji

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- elastyczny system pracy

- ubezpieczenie grupowe

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych, systemu ubezpieczeń społecznych

- doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac

- doświadczenie w prowadzeniu administracji personalnej

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- obsługa programu Gratyfikant

Dodatkowym atutem będzie:

- obsługa programów Gratyfikant

- znajomość podstaw księgowości

- prawo jazdy