projektpraca.eu

Specjalista ds. Kadr i Płac

PACTUM Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko Sp. j.
  • Dodano: 06 maja 2021
  • Ważna do: 20 maja 2021

Opis stanowiska pracy

  • obsługa klientów biura w zakresie kadrowo-płacowym;
  • sporządzanie list płac;
  • sporządzanie dokumentów kadrowych:  zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy oraz prowadzenie akt osobowych;
  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w ZUS;
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS;

Wymagania

  •  doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo - płacową pracowników;
  • doświadczenie w sporządzaniu list płac;
  • praktyczne umiejętność prowadzenia akt osobowych zgodnie z wymogami prawa polskiego;
  • doświadczenie w rejestrowaniu i wyrejestrowywaniu pracowników do ZUS;
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS i PIT;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności