projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

DFL Transport Sp. z o. o.
  • Dodano: 25 lutego 2021
  • Ważna do: 11 marca 2021

Opis stanowiska pracy

DFL Transport Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, iż zakres działalności, jak i wielkość naszej firmy powiększa się dynamicznie.

Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w tych zmianach dołącz do naszego zespołu!

Pracuj i rozwijaj się z nami - jak nie teraz, to kiedy?

Miejsce pracy: Kielce

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
- prowadzenie akt osobowych,
- sporządzanie umów dla pracowników,
- sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych pracowników oraz deklaracji,
- nadzór nad dokumentacją (badania, BHP, zezwolenia itd.),
- współpraca z osobą rozliczającą wynagrodzenia,
- monitorowanie czasu i harmonogramu pracy pracowników,
- zakup biletów lotniczych dla pracowników.

Od Kandydatów oczekujemy:
- znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
- doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym min. 1 rok,
- praktycznej i merytorycznej znajomości przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy,
- znajomość MS Office,
- bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
- możliwość rozwijania swoich kompetencji,
- benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
- lokalizację z łatwym i szybkim dojazdem komunikacją miejską (ścisłe centrum),
- pracę w życzliwym zespole specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@dfl-transport.de

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.