projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Kielecki Teatr Tańca
  • Dodano: 27 maja 2019
  • Ważna do: 27 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    - naliczanie wynagrodzeń,

   -  dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PFRON, GUS,

   -  obsługa kadrowa pracowników,

    - prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej,

    - rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia),

   -  przygotowywanie oraz rozliczanie umów zlecenia, o dzieło, umów o współpracę,

    -  aktualizacja  regulaminów wynagrodzeń i pracy,

   -  sporządzanie dokumentów o dochodach  rocznych, kart wynagrodzeń , deklaracji PIT,

Praca w pełnym etacie na zastępstwo. Praca w Kielcach.

Wymagania

Wymagania:  Wykształcenie wyższe kierunkowe, co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy. Znajomość programu Płatnik. Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność, komunikatywność.  Dobra organizacja czasu pracy. Umiejętność pracy w zespole.  Mile widziana znajomość programu  Insignum Kadry i Płace.

Oferujemy:

  - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,,

  - pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.

Kontakt z pracodawcą wyłącznie mailowy:

Cv i list motywacyjny prosimy przesyłać  do dnia 31 maja 2019 r. na adres: kadry@ktt.pl

Do nadesłanych dokumentów proszę dołączyć klauzulę zgody RODO

Firma skontaktuje się tylko w wybranymi Kandydatami.

Adres e-mail

kadry@ktt.pl