projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo - Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 marca 2019
  • Ważna do: 04 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo ? Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:  Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce prac: Dębska Wola Gmina Morawica

Opis stanowiska:

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej (w tym prowadzenie akt osobowych, wystawianie umów),
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, sporządzanie list płac dla pracowników, umów zleceń, umów o dzieło
  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu, zatrudnieniu, świadectw pracy i innych dokumentów, w tym RP-7
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań do GUS,
  • monitorowanie ważności szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym,
  • nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy, nieobecności i urlopów pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  (mile widziane administracyjne, ekonomiczne),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • obsługa programu PŁATNIK, OPTIMA,
  • znajomość pakietu Microsoft Office - szczególnie Excel,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji