projektpraca.eu

Specjalista ds. Kadr i Płac

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 12 października 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: ? obsługę kadrowo-płacową pracowników, ? rozliczanie czasu pracy, ? prowadzenie dokumentacji, aktualizację danych w systemie kadrowo-płacowym, ? sporządzanie umów o pracę, umów zleceń i innych dokumentów kadrowych, ? przygotowywanie list płac, ? sporządzanie deklaracji ubezpieczeniowych, podatkowych, PFRON, ? przygotowywanie analiz i raportów dotyczących danych kadrowo-płacowych, ? administrowanie badaniami lekarskimi ? wsparcie merytoryczne dla pracowników i menedżerów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: ? obszernej praktyki na podobnym stanowisku, ? wykształcenia wyższego na kierunkach wspierających, ? bardzo dobrej znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, ? biegłości w obsłudze pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel, ? wysokiej jakości współpracy z klientem wewnętrznym, ? sprawności organizacyjnej, ? skrupulatności i zdolności do samodzielnego korygowania błędów, ? uczciwości i odpowiedzialności, ? umiejętności pracy w zespole. Oferujemy: ? stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ? wynagrodzenie podstawowe i premiowe, ? pakiet socjalny z wczasami pod gruszą, kartami prepaidowymi, kartami sportowymi i ubezpieczeniem grupowym ? możliwość rozwijania kwalifikacji zawodowych, ? udział w optymalizowaniu procesów i narzędzi kadrowych, ? entuzjastyczny i bardzo przyjazny zespół współpracowników.