projektpraca.eu

Specjalista ds kadr i płac obsługa sekretariatu

Publiczne Przedszkole Sióstr Kolegium Świętej Rodziny w Kielcach
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole w Kielcach poszukuje pracownika do obsługi sekretariatu ze znajomością z zakresu kadr i płac.

Oferujemy stabilną pracę w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę.

Obowiązki:

Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

Sporządzanie umów o pracę, aneksów, wystawianie świadectw pracy

Sporządzanie umów cywilno ? prawnych

Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy

Pozostałe obowiązki:

Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

Obsługa sekretariatu

Rozliczanie frekwencji uczniów, rozliczanie należnych wpłat od rodziców

Redagowanie pism firmowych, regulaminów i zarządzeń

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Znajomość przepisów Prawa Pracy

Udokumentowane min 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac