projektpraca.eu

Specjalista ds. IT

Hochtrans
  • Dodano: 13 października 2020
  • Ważna do: 31 października 2020

Opis stanowiska pracy

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji oraz doceniamy zaangażowanie. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby, która przejmie obowiązki związane z szerokim zakresem jakim jest IT.

To właśnie Ciebie poszukujemy - Nie czekaj - Aplikuj!

Opis stanowiska pracy:

Kontrola legalności oprogramowania oraz dbanie o cyberbezpieczeństwo

Przygotowanie i kontrola przestrzegania standardów i procedur bezpieczeństwa

Administrowanie sieciami LAN/WLAN

Współpraca z dostawcami teleinformatycznymi

Realizacja zakupów sprzętu teleinformatycznego

Obsługa domen, hostingu itp.

Współpraca z dz. Marketingu np. przy obsłudze stron www

Współpraca z zewnętrznymi dostawcami aplikacji i programów

Przygotowywanie stanowisk pracy IT dla pracowników firmy

Kontrola stanu ilościowego i jakościowego sprzętu IT

Kontrola zgodności rozwiązań aplikacyjnych i systemowych z rozporządzeniami o ochronie danych osobowych

Zapewnienie efektywności i wysokiej bezawaryjności działania systemów i aplikacji

Wsparcie użytkowników w bieżących problemach - pomoc zdalna i telefoniczna

Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących sprzętu komputerowego i aplikacji biurowych

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyki, automatyki, elektroniki (kierunki pokrewne)

  • Przy wykształceniu wyższym 3 lata pracy w tym 2 lata na podobnym stanowisku
  • Przy wykształceniu średnim doświadczenie zawodowe 5 lat pracy, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z informatyką, administracją infrastrukturą IT lub wsparciem pracy użytkownika

Preferowane posiadanie certyfikatów, ukończenie kursów i szkoleń w zakresie informatyki administracji systemami itp.

Dobra znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą informatyczną oraz z zakresu systemów  i rozwiązań informatycznych.

Nasza oferta:

Praca dla stabilnej grupy firm z jasną wizją rozwoju

Fajna atmosfera bez korporacyjnego zadęcia

Bardzo dobre warunki pracy: finansowe i pozafinansowe

Realny wpływ na efekty swojej pracy i tym samym wynagrodzenie