projektpraca.eu

Specjalista ds. IT

FOODjobs
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 28 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds IT

miejsce pracy: Kielce

Wymagania

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

- usuwanie awarii,

- przeprowadzanie serwisów sprzętów,

- prowadzenie projektów IT,

- dbałość o bezpieczeństwo danych,

- nadzór nad stronami www całej organizacji,

- dodawanie ofert pracy oraz artykułów branżowych na portalu,

- promowanie firmy na portalach społecznościowych typu linked in,

- współpraca i koordynacja usług z firmami zewnętrznymi z zakresu IT,

- ewidencja sprzętu IT,

- nadzór nad pocztą elektroniczną całej organizacji,

- nadzór nad siecią oraz połączeniami zdalnymi.

To odpowiednie stanowisko dla Ciebie, jeżeli:

- posiadasz wykształcenie kierunkowe ( informatyka itp.),

- posiadasz znajomość obsługi baz danych, serwerów,

- dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych oraz systemu Joomla,

Na tym stanowisku oferujemy:

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego.
( podstawa + system premiowy)

Nie czekaj! Zaaplikuj już dziś!

Możliwość podjęcia stałej współpracy od 1.08.2020.