projektpraca.eu

Specjalista ds. inwestycji

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 11 lipca 2019
  • Ważna do: 16 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze

zatrudni pracownika z uprawnieniami budowlanymi do pracy  w Dziale Eksploatacyjno-Inwestycyjnym              na stanowisku Specjalisty ds. inwestycji

 

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych ( CV i list motywacyjny) do dnia  16.07.2019r.  e-mailem : k.resztak@czerwonagora.pl lub na adres:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała, Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny

Prosimy o dołączenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia.?

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez WSS im. św. Rafała  w Czerwonej Górze, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest  WSS im. św. Rafała  w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i po jego zakończeniu nie będą przechowywane. 

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

 

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,  
  • znajomość prawa i norm budowlanych oraz przepisów związanych,
  • uprawnienia budowlane,
  • doświadczenie / staż pracy w zawodzie, minimum 1-roczne doświadczenie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi komputera;
  • samodzielność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy;
Podobne oferty

Nauczyciel przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Językowe Akademia Przedszkolaka w Końskich
  • powiat konecki
  • Dzisiaj