projektpraca.eu

Specjalista ds eksportu

ARS-3 SP. Z O.O. SP. K.
  • Dodano: 18 września 2019
  • Ważna do: 18 października 2019

Opis stanowiska pracy

Firma handlowa Ars-3 działająca w sektorze nowoczesnych rozwiązań branży budowlanej, sprzedająca akcesoria szalunkowe,

zatrudni pracownika na stanowisko specjalisty ds. eksportu

Do obowiązków należeć będzie:

  • Rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ars-3 Sp. Z o.o.Sp.k., 25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 201 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko magazynier-kierowca przez czas prowadzenia rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy składać tylko mailowo.

Wymagania

Nasze oczekiwania :

  • Samodzielna praca z klientem
  • Inicjatywa i efektywność w działaniu
  • Silna orientacja na wynik
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • Biegaj znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomości j. rosyjskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo) będzie dodatkowym atutem