projektpraca.eu

Specjalista ds. Contentu i SEO

P.H.MAM Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 marca 2023
  • Ważna do: 16 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

P.H. MAM Sp. z o. o. jest właścicielem znanej i rozpoznawalnej sieci z wyposażeniem wnętrz: Dekorian Home oraz sklepu internetowego Otownetrze.pl. Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko: Specjalista ds. Contentu i SEO

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści zgodnie z zasadami SEO (w tym tekstów branżowych na bloga)
  • Tworzenie opisów usług, produktów i innych podobnych treści
  • Przeprowadzanie analiz słów kluczowych, audytów SEO oraz wdrażanie strategii optymalizacji
  • Prowadzenie i rozwijanie strategii marketingowych w porozumieniu z resztą zespołu
  • Modyfikowanie wyglądu i treści stron internetowych
  • Obsługa i aktualizacja ofert w serwisach sprzedażowych i marketplace
  • Przygotowywanie stron docelowych na potrzeby kampanii online
  • Analiza konkurencji w zakresie SEO

Wymagania

Wymagania:

  • Doskonała znajomość języka polskiego, zasad pisowni, ortografii i interpunkcji
  • Znajomość zasad SEO i doświadczenie w ich stosowaniu
  • Znajomość podstawowych narzędzi SEO (Senuto, Ahrefs, Semstorm itp.)
  • Umiejętność redagowania treści
  • Umiejętność tworzenia oraz prowadzenia kampanii internetowych Google Ads, Facebook Ads (mile widziana)
  • Zdolności analityczne pozwalające na zbieranie, analizę i wyciąganie wniosków z prowadzonych kampanii marketingowych (Google Analytics, Search Console)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę pełną wyzwań i jednocześnie dającą dużą przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów
  • Godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie