projektpraca.eu

Specjalista ds. budżetowania i kontroli kosztów

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 25 lipca 2022
  • Ważna do: 25 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

NSK - światowy lider w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych - poszukuje:

Specjalisty ds. budżetowania i kontroli kosztów

Ref. KIE/01/RE/072022

Lokalizacja: Kielce

To praca dla Ciebie, jeśli szukasz stanowiska, na którym możesz rozwijać umiejętności analityczne i stosować wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Udział w sporządzaniu budżetów, prognoz i rozliczeń finansowych zakładów produkcyjnych
  • Przygotowywanie okresowych analiz i raportów finansowych
  • Kalkulacja kosztów produkcji
  • Wspieranie produkcji i zespołu planowania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe ekonomiczne (controling, rachunkowość, finanse)
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie controllingu, finansów przedsiębiorstw lub księgowości
  • Masz umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i szkolenia
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Premie
  • Nowoczesne technologie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Lean Management
  • Dostarczamy dla topowych marek
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Bezpieczeństwo

Wymagania

Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • Prześlij swoje CV, umieszczając numer ref. w tytule, na adres: snczak-e@nsk.com
  • Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji: 25 sierpnia 2022
  • Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl)
  • Kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia 30 500 osób w ponad 30 krajach na całym świecie.