projektpraca.eu

Specjalista ds. budowania relacji z klientami

Info-Media Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 marca 2019
  • Ważna do: 23 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

PRACA DLA STUDENTÓW I NIE TYLKO

Jeden z ogólnopolskich dostawców zintegrowanych usług dla domu i firm:
Internetu, telewizji, telefonii komórkowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BUDOWANIA RELACJI Z KLIENTAMI

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą zarabiać i pracować w miłej atmosferze.
Nie wymagamy doświadczenia.
Zapewniamy kompleksowe szkolenia.

GWARANTUJEMY:
- bogaty system prowizyjny i bonusy za wykonane zadania,
- darmowe profesjonalne szkolenia wstępne ze wsparciem trenerów, za które otrzymasz wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w strukturach firmy, która współpracuje ze znanymi markami ,
- elastyczny grafik pozwoli Ci połączyć pracę z innymi zajęciami (np. z nauką),

Wymagania

W ZAMIAN OCZEKUJEMY:
- zaangażowania w powierzone zadania,
- umiejętności swobodnej komunikacji potrzebnej do prowadzenia telefonicznych rozmów,
- pozytywnego nastawienia.

Czekamy na Twoje CV - wyślij aplikację ?nie zwlekaj