projektpraca.eu

Specjalista ds. badań i rozwoju

FULLMET Wojciech Ciepliński
  • Dodano: 14 lutego 2022
  • Ważna do: 31 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Specjalistyczne kursy wspomagające rozwój osobisty,
  • Kontynuowanie działań B+R dla naszego produktu schodów FILSS,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów badawczo rozwojowych i inwestycyjnych
  • Budowanie własnego zespołu w dziale B+R, w dalszym etapie zarządzanie całym zespołem.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami,
  • Znajomość programów do zarządzania dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
  • Znajomość oprogramowania 3D i umiejętność jego wykorzystania ,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Zdolności analityczne, komunikatywność, doskonałe umiejętności zarządzania czasem,
  • Umiejętność kierowania zespołem,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość produktów z branży,
  • Twój zakres obowiązków:

    • Efektywne zarządzanie zespołem badawczo-rozwojowym,
    • Planowanie pracy oraz nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów w nowo powstającym dziale badawczo-rozwojowym,
    • Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi,
    • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych,
    • Obserwacja i kontrola aktualnie stosowanych procesów technologicznych, praca nad ich usprawnieniem, zwiększeniem produktywności i efektywności,
    • Bieżące prace na usprawnianiem technologicznym i poprawą jakości produktów,
    • Kierowanie fazą opracowywania i wdrażania nowych wyrobów do produkcji,
    • Opracowywanie dokumentacji nowych produktów,
    • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,
    • Bieżące śledzenie publikacji naukowych i kontakt z zewnętrznymi instytucjami badawczymi,
    • Współpraca z pozostałymi działami w firmie,
    • Wyznaczenie priorytetów dla poszczególnych zadań mając na uwadze czas, koszty oraz inne założenia projektowe.