projektpraca.eu

Specjalista ds. aplikacji (aparaty USG)

KOSMED
  • Dodano: 23 maja 2019
  • Ważna do: 23 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

KOSMED jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej od 1990 roku jest partnerem polskiej służby zdrowia dostarczając wysokiej klasy sprzęt medyczny. Jako pracodawca stawiamy sobie za cel budowę i kształcenie wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów, którzy będą stanowili o sukcesie naszej firmy w kolejnych latach. Wierzymy, że inwestycja w kapitał ludzki przynosi największą stopę zwrotu.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie

- istniejemy prawie 30 lat! Wierzymy w ludzi

- docenimy każdy pomysł i inicjatywę

- stawiamy na uczciwe i transparentne warunki pracy

  • Prezentacja aparatów USG u klientów
  • Prowadzenia szkoleń z zakresu obsługi aparatów USG
  • Wsparcie aplikacyjne podczas kongresów, sympozjów, warsztatów itp.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju.
  • Zdolności komunikacyjne i łatwość budowania relacji z klientami
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Znajomość sprzętu medycznego będzie dodatkowym atutem