projektpraca.eu

Specjalista ds. analizy przestrzennej

PCWO Energy
  • Dodano: 16 kwietnia 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

wsparcie projektantów w zakresie instalacji PV, sporządzanie dokumentacji projektowej, analiza przestrzenna - GIS, pozyskiwanie nowych terenów inwestycyjnych.

Wymagania

wykształcenie wyższe, znajomość pakietu Microscoft Office, programu Quantum GIS, samodzielność w działaniu, umiejętność planowania zadań i organizacja pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość Systemów Informacji Przestrzennej, mile widziana znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź przesłanie CV na adres mailowy. W tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)." Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.