Specjalista do spraw exportu ze znajomością języka Francuskiego

ESKA OKNA MORAWICA
  • Dodano: 18 stycznia 2022
  • Ważna do: 01 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Praca w firmie ze stabilną pozycją na rynku Europejskim. Zajmujemy się produkcją stolarki Aluminiowej na najnowocześniejszych centrach obróbczych.

- obsługa istniejącej sprzedaży eksportowej na podległym obszarze

- promocja oraz dbanie o wizerunek firmy

- prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży na podległym terenie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku Europejskim

- partnerska atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

- gwarantujemy pakiet szkoleń adaptacyjnych oraz niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów

Miejsce pracy 26-026 MORAWICA

Wymagania

- biegła znajomość języka Francuskiego ? warunek konieczny

- zdolności negocjacyjne

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność, samodzielność

- kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

- zaangażowanie, konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów