Specjalista do obsługi sprzedaży internetowej / sklepu internetowego

cbdgold.pl
  • Dodano: 10 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

CBDgold.pl to wiodąca i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą produktów konopnych, oraz innych suplementów związanych ze zdrowiem. W skład firmy wchodzi aktualnie kilka sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby do pracy w kieleckim biurze firmy na stanowisku: Specjalista do obsługi sklepu internetowego miejsce pracy: Kielce praca stacjonarna Opis stanowiska pracy: - telefoniczna i mailowa obsługa klienta - planowanie długoterminowych strategii sprzedaży - obsługa firm i klientów biznesowych - bieżąca obsługa systemu zamówień internetowych - przyjmowanie zamówień, weryfikacja zamówień, zmiana statusów, wysyłka zamówień, - obsługa sprzedaży na Allegro, - przygotowywanie oferty sklepu internetowego: wprowadzanie produktów, przygotowywanie opisów, - raportowanie bieżącej aktywności i efektywności sklepu internetowego, - wsparcie innych działań marketingowych.

Wymagania

Oczekujemy: - znajomości środowiska MS Office - samodzielności, komunikatywności, dyspozycyjności i zaangażowania - bardzo dobrej organizacji pracy - mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze sklepu internetowego (nie jest warunkiem). - znajomość Allegro, PrestaShop. Shoper ? będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju i szybkiego awansu w strukturach firmy, - wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania, - pracę w młodym dynamicznym zespole. - stałe godziny pracy