projektpraca.eu

Specjalista do obsługi klientów

Vetiss sp. z o.o.
  • Dodano: 26 maja 2020
  • Ważna do: 26 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma z branży diagnostyki obrazowej- Vetiss sp. z o.o. poszukuje osoby na cały etat głównie do pracy zdalnej w zakresie telefonicznej oraz elektronicznej obsługi klientów firmy:

Obowiązki: -obsługa telefoniczna i elektroniczna klientów firmy, -utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy -tworzenie raportów dziennych i tygodniowych.

Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.

Praca zdalna z możliwością pracy w biurze w miejscowości Strawczyn. Zarobki: 2600zł brutto

Klauzula RODO proszę o wysłanie cv na adres praca@vetiss.pl z zamieszczoną klauzulą RODO:

Wymagania

Wymagania:

-miły, spokojny głos, -rozmowność, -sumienność, -dostęp do Internetu, -ciche spokojne pomieszczenia do pracy, -biegła obsługa pakietu Office oraz sprawne poruszanie się w Internecie.

Zapewniamy:

-umowę o pracę po okresie próbnym wynoszącym 3 miesiące, -seria szkoleń wprowadzających, -udział w wydarzeniach branżowych, -laptop, telefon, skaner/drukarka, zestaw słuchawkowy, monitor, -praca w elastycznych godzinach do pogodzenia z innymi obowiązkami.