projektpraca.eu

Specjalista d/s Kadrowo-Płacowych

Korona S.A.
  • Dodano: 05 czerwca 2018
  • Ważna do: 15 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

sporządzanie list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych; obliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, urlopów, ekwiwalentów i innych; sporządzanie deklaracji ZUS, GUS i US; przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika; prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencji absencji, czasu pracy, badań okresowych, szkoleń BHP itd.; ustalanie uprawnień do urlopów oraz wypłaty odpraw, ekwiwalentów i innych; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach; prowadzenie wszelkiej korespondencji dot. zagadnień kadrowo-płacowych.

Wymagania

wykształcenie wyższe; minimum roczne doświadczenie w obsłudze kadrowej i naliczaniu płac; dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i systemu ubezpieczeń społecznych; znajomość programu Płatnik, MS Office (Word, Excel) oraz programu kadrowo-płacowego Enova, dobra organizacja pracy i rzetelność; systematyczność, obowiązkowość, sumienność; duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie; mile widziana znajomość języka niemieckiego.