Spawacz TIG gotowy do przyuczenia na automatach spawalniczych

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia 4500-5800 PLN brutto
  • praca w systemie dwuzmianowym 6:30-14:30; 14:30-22:30
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • przygotowanie elementów (rur) i spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • dokonanie uzupełnień i poprawek w źle wykonanych detalach
  • ustawianie i obsługa urządzeń spawalniczych

Wymagania

oczekujemy

  • ważnych certyfikatów spawalniczych lub gotowości do ich pozyskania
  • doświadczenie zawodowe w spawaniu metodą TIG

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia