projektpraca.eu

Spawacz MIG/MAG

BIKO-SERWIS sp.zo.o. sp.k Nowiny
  • Dodano: 19 stycznia 2022
  • Ważna do: 07 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

BIKO-SERWIS jest firmą z branży budownictwa przemysłowego. Działamy w przemyśle ciężkim, projektujemy instalacje i maszyny do magazynowania, transportu materiałów sypkich. W związku rozwojem firmy poszukujemy:

SPAWACZ MIG/MAG

  • Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc
  • praca przy ciekawych projektach przemysłowych
  • spawanie/montaż elementów na podstawie rysunku technicznego.
  • sumienność, staranność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej.

Wymagania

  • spawanie w metodzie  MIG lub MAG
  • sumienność, staranność i samodyscyplina
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, wózek widłowy.
  • uprawnienia spawalnicze,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Proponujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę
  • praca w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • możliwość podniesienia kwalifikacji

zgłoszenia proszę przesyłać na mail: rekrutacja@bikoserwis.pl