projektpraca.eu

Spawacz MIG/MAG, praca na hali

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 21 września 2021
  • Ważna do: 05 października 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPAWACZ

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac ślusarsko? spawalniczych.

Spawanie elementów stalowych na Wytwórni.

Spawanie w różnych pozycjach spawania.

Transport gotowych elementów za pomocą suwnic.

Od Kandydatów oczekujemy:

Aktualne certyfikaty spawalnicze (MIG/MAG).

Doświadczenie w zawodzie.

Mile widziane spawanie łukiem krytym metoda 121.

Mile widziane:

Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego oraz uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo? tlenowego.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie- umowę o pracę w firmie istniejącej od 40 lat na lokalnym rynku.

Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas.

Pracę w systemie dwuzmianowym.

Benefity pozapłacowe (posiłki regeneracyjne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres mailowy