projektpraca.eu

Spawacz MIG/ MAG -ok. Lavel/ Nantes- Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 27 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy

 na stanowisk

 Spawacz MIG  / MAG lub TIG

 Miejsce pracy Laval, Kraj Loary / różne rejony Niemiec

 Rozpoczęcie pracy od zaraz

 Opis stanowiska :

 praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, wózki widłowe i koparki

 prace ślusarskie

 umiejętność czytania rysunku technicznego

 spawanie elementów stali nierdzewnej metodami MIG/ MAG

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę  wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatków/  od 14000- do 17000 tys brutto / msc

 zakwaterowanie/ pokoje jedynki ,,  opłacone przez pracodawcę

 zwrot za przejazd amortyzację samochodu i badania lekarskie

 wynagrodzenie wypacane do 10- dnia następnego miesiąca w walucie Euro

 opiekę polskiego koordynatora w miejscu zatrudnienia i rekrutera oraz stały  kontakt z Firmą w Polsce

Wymagania

min 3- letnie doświadczenie w spawaniu metodami MIG/ MAG

 umiejętność czytania rysunku i prac ślusarskich

 możliwość wyjazdu do Francji własnym autem