projektpraca.eu

Spawacz metodą MAG 135

MAG
  • Dodano: 11 lipca 2019
  • Ważna do: 18 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko SPAWACZ MAG 135

Oferujemy:
-pracę w Kielcach,
-zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie (z pełnymi skłakami) w zależności od preferencji pracownika,
-dobre zarobki, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
-gwarancję nadgodzin,
-pracę w systemie zmianowym,
-możliwość nauki i rozwoju
Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania pracy, odbycia kursu spawalniczego lub weryfikacji uprawnień z gwarancją zatrudnienia.

Wymagania

Wymagania:
-umiejętność spawania metodą MAG (mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego)
-mile widziane doświadczenie w spawaniu
-gotowość do podjęcia pracy
-zaangażowanie, solidność, dyspozycyjność

Wszystkich chętnych zapraszamy do przesyłania aplikacji pocztą e-mail na adres: pracaspawaczmag@gmail.com