Social media - szkolenie z możliwością realizacji stażu zawodowego!

Fundacja Heros
  • Dodano: 14 września 2022
  • Ważna do: 31 października 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" oferuje udział w szkoleniu "Social media".

W ramach szkolenia:

- 112 h szkolenia zdalnego
- dodatek motywacyjny w wysokości 400 zł miesięcznie wypłacany nawet przez 10 miesięcy!
- materiały szkoleniowe
- kameralna grupa szkoleniowa (do 8 osób)
- certyfikat na zakończenie szkolenia

Planowane zagadnienia:

Podstawy e-Marketingu, Strona internetowa , Portale społecznościowe , Warsztat copywritera , Warsztat grafika komputerowego – projektowanie elementów, Narzędzia wspomagające e-marketera, ePR - budowanie pozytywnego wizerunku marki, E-mail marketing, Wprowadzanie zmian do strategii marketingowej, Błędy i zagrożenia w sieci - ochrona danych osobowych oraz inne.

Po szkoleniu, osobom chętnym oferujemy staże zawodowe.
Stypendium 1845 zł brutto miesięcznie.

Wymagania

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktoranckich, podyplomowych
  • lub status absolwenta szkoły wyższej ukończonej w ciągu 5 ostatnich lat
  • w momencie zapisu do Fundacji status osoby bez zatrudnienia
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub wiadomości z numerem kontaktowym na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

W tytule maila prosimy wpisać SOCIAL MEDIA.

Kontakt:

539 309 781

ul. Wesoła 51

Kielce