projektpraca.eu

Ślusarz przemysłowy (k/m) - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 26 maja 2020
  • Ważna do: 26 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Ślusarz przemysłowy (k/m) ? Niemcy

Miejsce pracy: Lipsk (Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:

? Naprawy i konserwacja maszyn produkcyjnych
? Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

? Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
? Wynagrodzenie od 13 ? brutto/h w zależności od doświadczenia
? Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
? Komfortowe zakwaterowanie blisko zakładu pracy (odpłatne 170 ? miesięcznie)

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

? Doświadczenia w montażu maszyn i obróbce metali
? Zainteresowań technicznych i zdolności manualnych
? Rzetelności, zaangażowania
? Dyspozycyjności
? Prawa jazdy kat. B
? Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego