projektpraca.eu

Ślusarz narzędziowy

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 28 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,

Wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn dla układów mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych,,

Wykonywanie przeglądów i realizacja planów prewencyjnego utrzymania ruchu,

Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji,

Rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji,

Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu,

Wymagania

Wykształcenie techniczne - preferowana obróbka skrawaniem

Znajomość podstaw mechaniki

Umiejętność pracy w zespole, dokładność i precyzja

Umiejętność obsługi tokarek i szlifierek uniwersalnych

Dyspozycyjność do pracy zmianowej w system pracy 4-brygadowej

Zaangażowanie i chęć dłuższego związania się z pracodawcą

Jeżeli chcesz

Zdobyć nowe kwalifikacje / nowy zawód

Być docenianym za zaangażowanie i chęć rozwoju

Podnosić swoje wynagrodzenie wraz ze zdobywanymi kwalifikacjami zawodowymi (Wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym, następnie sukcesywnie po ocenie pracy)

Pracować w prestiżowej firmie technicznej produkującej części samochodowe,          o ponad stuletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

Związać się z firmą w dłuższej perspektywie, w której lojalność, prawość, uczciwość        i szacunek są nadrzędnymi wartościami

Pracować w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę

Pracować w firmie, gdzie jakość ma znaczenie i przekłada się na premie

Korzystać z bogatego pakietu socjalnego

Związać się z pracodawcą, dla którego Twoje bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu, a prawa pracownika są bezwzględnie przestrzegane

Jeżeli oferujesz:

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie pracy 4-brygadowej

Swoje zaangażowanie i chęć dłuższego związania się z pracodawcą

Doświadczenie w zawodzie mile widziane

Złóż do nas swoje CV :

- bezpośrednio w siedzibie firmy: 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 109 lub

- na adres e-mailowy.

Kontakt telefoniczny 41/36 70 574 lub 576.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Odwiedź stronę: http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

aby dowiedzieć się więcej na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe.

W przypadku przekazania w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych w szerszym zakresie, niż stanowi art. 22? Kodeksu pracy prosimy o umieszczenie klauzuli:

?Oświadczam, że przekazywane przeze mnie CV i/lub list motywacyjny zawierają dane osobowe w szerszym zakresie, niż stanowi art. 22? Kodeksu pracy, w związku z powyższym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji?.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

?Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach, w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie dane osobowe zostaną trwale usunięte?.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.