projektpraca.eu

Serwisant urządzeń chłodniczych

Angelika
  • Dodano: 20 lutego 2020
  • Ważna do: 20 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukuje Serwisantów urządzeń chłodniczych
(klimatyzacja , chłodnictwo).

Do obowiązków będzie należało:
~ montaż urządzeń chłodniczych
~ diagnostyka awarii i serwis urządzeń chłodniczych
~ przeglądy urządzeń zgodnie z wymogami

Oferujemy:
~atrakcyjne wynagrodzenie
~ pracę w zgranym zespole
~ samochód służbowy
~ profesjonalne narzędzia pracy
~ szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
~ mile widziana wiedza z zakresu budowy i działania instalacji chłodniczych
~ mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
~ umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
~ chęć do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny -513659148.