projektpraca.eu

Serwisant / osoba niepełnosprawna

Wakat Kelm
  • Dodano: 06 grudnia 2019
  • Ważna do: 06 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma Wakat Kelm (ZPCh) poszukuje pracowników z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności:

Serwisant

Zakres zadań:

  • Serwisowanie i przeglądy urządzeń
  • Kontakt z klientem
  • Sprzedaż urządzeń
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Praca w siedzibie firmy i terenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających klauzulę:  ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje

Wymagania

  • preferowane wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • chęć do pracy
  • komunikatywność