projektpraca.eu

Serwisant / mechanik

Land Reko Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 16 czerwca 2021
  • Ważna do: 31 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku: SERWISANT / MECHANIK w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie w trybie jednozmianowym. Praca w Land Reko to praca w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów gdzie będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje oraz pracować przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jeśli chcesz aplikować do naszej firmy wybierz jedno z poniżej oferowanych stanowisk, wyślij swoje CV. Jeśli Twoje kwalifikacje oraz doświadczenie będą zgodne z naszymi oczekiwaniami zadzwonimy do Ciebie i chętnie zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy na rozmowę kwalifikacyjną.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych produkowanych urządzeń;
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn;
  • dobór urządzeń i podzespołów oraz wybór ich dostawców;
  • szkolenia w zakresie obsługi i eksploatacji maszyn.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w trybie jednozmianowym;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań;
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole

Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: praca@landreko.pl lub wejdź na stronę https://landreko.eu/pracuj-z-nami/ i złóż swoje CV.

Wymagania

WYMAGANIA JAKIE STAWIAMY:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie kompetencji - min. 3 lata,
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • sumienność;