projektpraca.eu

Serwis sprzątający

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 13 kwietnia 2021
  • Ważna do: 30 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Serwis Sprzątający

Mamy dla Ciebie pewne zatrudnienie. Praca dla Panów i Pań. Nie zwlekaj- dołącz do nas!

Miejsce pracy: Kielce VIVE

Zadania/ czynności:

  • Prace porządkowo czystościowe na terenie obiektu
  • Sprzątanie korytarzy, hal, zapleczy sanitarnych
  • Sezonowe mycie okien
  • Uzupełnianie środków higienicznych

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną i regularną od pn- pt w godz.: 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00
  • Zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań do np.: leków, turnusów rehabilitacyjnych i inne.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504 , 510 014 930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Dokładność
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Umiejętność pracy w zespole